با توجه به مشکلات و مصائب مربوط به مراسمی که میزان جمعیت آن به بالای 30 نفر می رسد و در صورت بروز اتفاق به دلیل امکان حرکت بدون فکر و با اضطراب به سمت خروجی ها و بروز حادثه به دلیل ازدحام جمعیت همچنین با استناد به امار و احتمال کشته شدن میانگین 3 تن و زخمی شدن بالای 34 تن و پیش آمد آسیب جدی به حاضرین در جمعیت تقریبی 400 تن در مراسم مهم و ویژه، قطعا نیاز به حضور تیمی تخصصی جهت هدایت، راهنمایی و حفاظت از حاضرین احساس خواهد شد. در مواردی که افراد و مهمان های ویژه در مراسم ها حضور دارند امکان ایجاد مزاحمت و شلوغی در اطراف آن ها وجود خواهد داشت و این افراد به دلیل مشغله های فکری و کاری امکان تمرکز بر محیط اطراف خود را نخواهند داشت که در این شرایط حضور محافظان و کمک مراقبان ویژه برای ایجاد امنیت اجتماعی و حفظ آرامش این افراد نیاز واجب و الزامی است.
این موسسه با در اختیار داشتن نیرو های متخصص و دوره دیده ی حرفه ای این امکان را فراهم خواهد ساخت تا امنیت و آرامش مراسم ها و افراد با بهترین شکل ممکن و طبق آخرین اصول و روش های روز دنیا حفظ گردد و سطح استرس و امکان پیش آمد خطر و اتفاق های غیر قابل پیش بینی به حداقل برسد.
این نیروها برگزیده ای از بهترین و آماده ترین ورزشکاران و رزمی کاران کشور هستند که با شرایطی خاص همچون عدم سوء پیشینه، عدم اعتیاد، عدم مشکلات فردی و اجتماعی در محل سکونت انتخاب و دوره می بینند و بسته به قابلیت و تخصص، گروه بندی و آماده خواهند شد.
محافظین در دوران فعالیت خود در موسسه شاید تنها 5 تا 6 مورد خطرناک و غیر قابل پیش بینی را تجربه کنند اما آموزش و دوره هایی که گذرانده اند عاملی خواهد شد تا توانایی پیش گیری از وقوع حادثه و خنثی سازی وقایع تلخ را داشته باشند. در حقیقت وجود این افراد برای جلوگیری از پیش آمد اتفاقات غیر قابل پیش بینی است.
کیفیت و کمیت خدمات در موسسه بسته به نوع درخواست، شرایط و محیط مورد نظر متفاوت می باشد لذا پس از ثبت درخواست جهت ارائه خدمات و تعریف پروژه جدید در موسسه ابتدا 2 تن از کارشناسان خبره و مجرب به محل اجرای پروژه اعزام و اقدام به بررسی شرایط محیطی خواهند کرد. سپس گزارشی کامل از تجزیه و تحلیل شرایط و جزئیات محیط به تیم مدیریت ارائه خواهند کرد تا مسئول پروژه نوع خدمات مبتنی بر تعداد نیرو مورد نیاز، ویژگی و قابلیت های نیروهای مختص پروژه و الگوی چیدمان و تجهیز نیرو را بررسی و انتخاب کرده و اقدامات نهایی را انجام دهد.
روش تخصصی ارائه خدمات موسسه ایمن گستر قوام، آغاز و پایانی خوش را برای مراسم و حضور با نشاط مشتریان در تجارت و اجتماع به همراه خواهد داشت.

                                                                                                     جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل نمایید.